Комплекти зразків

Ми працюємо по комплектам зразків. Комплекти представляються під залог. У випадку якщо клієнт, узяв комплект, по якимось причинам не бажає продовжувати роботу – він може повернути комплект зразків в належному стані и повній комплектності і отримати залогову суму назад.

При прибутті на наш склад нових тканей з колекцій, комплекти яких знаходяться у клієнтів , ми відправляємо активно працюючим  клієнтам зразки нових тканин відповідних колекцій без жодних доплат.

Наявність

Так як ми не завозимо кожний артикул в кількості більше 1 рулону і покупців у нас багато – рекомендуємо обирати для замовлення попутно з обраними ще один, два  альтернативних артикула  .У випадку, якщо на момент замовлення виявиться, що вибраний артикул скінчився, при наявності альтернативи шанс, що замовник отримає тканини буде значно вище. У будь-якому випадку перед оплатою необхідно зв’язатися з нами та уточнити наявність і поточну ціну в національній валюті.

Оплата и доставка

Ми працюємо зі  100% передоплатою. Оплата  -перерахування на рахунок або карту Приват-Банку Мінімальне замовлення – 1 метр. Відправлення по Україні Ново Поштою або будь-якою іншою службою, за бажанням покупця. При замовленні на суму еквіваленту 50 Євро і більше, ми відправляємо товари за свій рахунок, в разі меншого замовлення, за доставку сплачує покупець.

  • 02206 Київ, Драгоманова 17 офіс 5

  • +38 044  572 00 21

  • +38 044  572 00 22

  • Будні дні з 10 до 18. Суб., Нед. вихідний

+38 044 572 00 21